Увійти
Керівництво користувача адаптера для ГБО Bluetooth BRC

Установка:

Для того щоб використовувати інтерфейс, необхідно:

1. Встановіть діагностичне програмне забезпечення для установки BRC - програмне забезпечення можете завантажити з розділу Програми =>Програми для настройки і діагностики ГБО (A-K)
   УВАГА! Компанія BRC для своїх продуктів випустила кілька різних діагностичних програм, для підключення необхідно завантажити відповідне ПЗ - для конкретної моделі BRC!

2. Встановіть додаток CCY BT SERIES, яке використовується для установки бездротового з'єднання.
Для цього:
- завантажте додаток CCY BT SERIES.
- встановіть програму і всі додатки до нього.

3. Підключіть діагностичний інтерфейс до гнізда блоку управління ГБО, потім включіть запалення, щоб забезпечити живлення
 - червоний світлодіод перейде в моргаючий режим.

4. Увімкніть модуль Bluetooth на комп'ютері і запустити пошук Blueеooth пристроїв.

5. Після виявлення, адаптер буде ідентифікований як «CCY ...». Ви повинні створити сполучення, використовуючи код 1234.

6. Windows встановить драйвер пристрою і створить новий віртуальний COM порт. Ви можете перевірити це, запустивши Диспетчер пристроїв і розгорнувши вкладку Порти (COM і LPT). Кабель для ГБО повинен визначитися, як "Standard Serial for Bluetooth (COM ...)". У деяких версіях операційних системах комп'ютерів, може бути, Bluetooth адаптера, одночасно, присвоєно два COM-порту і, як правило, для функціонування пристрою, необхідно використовувати порт з меншим порядковим номером.

7. Запустіть програму CCY BT SERIES і встановіть значення наступним чином:


Виберіть пристрій CCY BT-BRC.

Виберіть номер COM порту, який встановлений в програмі BRC (за замовчуванням це порт №1).
 
Виберіть COM-порт, на якому встановлений блютуз адаптер після створення пари. (Диспетчер пристроїв => вкладка Порти COM і LPT):


Опціонально можна вказати файл програми (* .exe), для її автоматичного запуску, після встановки з'єднання.

Натисніть кнопку Connect.

8. Запустіть програму діагностики, і ви можемо приступити до роботи.

Експлуатація:

Інтерфейс для ГБО оснащений червоним сигналізує світлодіод (LED), що працює в двох режимах:

Світлодіоди мигають - вказує на правильність підключення до контролера ГБО автомобіля і готовності встановити з'єднання комп'ютером / планшетом / смартфоном.

Світлодіоди мигають два рази в секунду - вказує на правильність сполучення bluetooth адаптера з комп'ютером / планшетом / смартфоном.

Під час проведення діагностики або налаштування ГБО, адаптер необхідно захистити від прямого впливу високої температури, яке виникає в моторному відсіку.

УВАГА! Уникайте підключення адаптера до роз'ємів інших газових установок, ніж ті, які вказані в таблиці підключень - однаковий роз'єм не означає, що ті ж контакти мають правильне розташування всередині роз'єму.
Неправильне підключення може призвести до пошкодження діагностичного кабелю!

Поширені проблеми

Багато виникає проблем, при підключенні до блоку управління, через:

  • Невірний вибір версії програмного забезпечення по відношенню до версії газового блоку управління. Перш, ніж повідомляти, що не працює інтерфейс, рекомендується перевірити інші версії програмного забезпечення. Навіть коли програмне забезпечення призначене для конкретного газового контролера, це не обов'язково означає, що воно підійде, тому що можливо буде потрібно використовувати іншу версію (release) програмного забезпечення.
  • Збою в роботі програмного забезпечення модуля bluetooth, що знаходиться на комп'ютері користувача (у цьому випадку рекомендується встановити інші дистрибутиви програмного забезпечення).
  • Невірне налаштування COM порту (програма для діагностики ГБО, повинна розпізнати підключений адаптер, під тим же номером COM порту, під яким він видно в диспетчері пристроїв).