Увійти
 • Опис
 • Характеристики
 • Відгуки0
 • Коментарі
0%
JBL MS-2
Артикул: 41865
Поки немає відгуків

Кишеньковий цифровий процесор звукового поля
Призначений для покращення звуку портативних плеєрів, підключених до головного пристрою
Еквалайзер
Автоматична тимчасова корекція
Автоматична настройка звуку натисканням однієї кнопки

Опис

Подробиці

Якщо музика для Вас настільки важлива, щоб носити її з собою всюди, Вам слід потурбуватися про кишеньковий цифровий процесор JBL MS-2. Тоді замість підключення iPod, iPhone або іншого портативного плеєра прямо до акустичної системи Вашого автомобіля, Ви можете підключити його через MS-2 та насолоджуватися музикою зі значно покращеною чіткістю та звуковою стерео-візуалізацією. MS-2 використовує цифровий процесор обробки сигналу, вирівнюючи для оптимізації продуктивності системи для акустичних характеристик гучномовців, електроніки і салону автомобіля, а також DSP корекції часу, щоб переконатися, що всі звуки досягають вух одночасно, створюючи узгоджений, деталізований звуковий образ. Досить маленький, щоб поміститися в кишеню сорочки і досить простий навіть для новачків, за лічені секунди MS-2 перетворить прослуховування у всіх Ваших транспортних засобах і навіть у домашніх умовах на задоволення.

Оптимальний звук і жодної установки. JBL MS-2 використовує зворотний зв'язок із вбудованим мікрофоном для оптимізації сигналу з Вашого портативного плеєра для найкращого звучання Вашого автомобільної або домашньої аудіосистеми. Він автоматично покращує тональний баланс, все лише з натисканням кнопки «Налаштування». MS-2 працює з усіма плеєрами та всі машини та аудіо системами, які включають 3,5 мм аудіовхід. Просто підключіть адаптер живлення до прикурювача Вашого автомобіля та підключіть MS-2 між плеєром та аудіосистемою.

DSP корекція. MS-2 використовує цифрову обробку сигналу для покращення тональної точності, автоматично компенсуючи звукові характеристики динаміків, електроніки та транспортного засобу або прослуховування акустики в кімнаті.

Тимчасові затримки. Корекція часу автоматично гарантує, що звук від усіх динаміків потраплятиме в вуха одночасно, значно підвищуючи чіткість та образність.

Налаштування однією кнопкою. Просто підключіть його до комп'ютера, утримуйте її на рівні очей і натисніть кнопку «Налаштування». Хвилин через п'ять або менше, ви будете насолоджуватися своєю улюбленою музикою, як ніколи раніше.

Роздільне регулювання низьких та високих частот. Перемикач дозволяє порівнювати продуктивність системи з урахуванням і без MS-2, а також окремих елементів керування баса, високих частот, дозволяють точно налаштувати звук відповідно до ваших особистих уподобань.

< strong>Основні характеристики:

 • Оптимізований звук з будь-якого джерела в будь-якій системі
 • Не вимагає установки
 • Маленький, легкий та портативний – робота з кількома транспортними засобами та системами
 • Достатньо одного натискання кнопки для налаштування звуку
 • DSP еквалайзер
 • Тимчасові затримки< /li>
 • Роздільний контроль басу, високих частот
 • У комплект входить вхідний та вихідний аудіокабель, адаптер 6В живлення постійного струму (для підключення до прикурювача автомобіля)
Характеристики
Артикул
41865
JBL MS-2
1 300 грн. /шт
Немає в наявності
Визначаємо...
Готівковий та безготівковий розрахунок, банківські картки
Відгуки
Хочете залишити відгук?Поставте свою оцінку!
Зробіть вибір!
Коментарі
Додати свій відгук або задати питання
Аватар:

Add:

Захист від автоматичних повідомлень
Введіть слово на картинці