Увійти
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки0
  • Коментарі
0%
Clarion VZ401E
Clarion VZ401E
Clarion VZ401E
Clarion VZ401E
Clarion VZ401E
Clarion VZ401E
Clarion VZ401E
Артикул: 42005
Поки немає відгуків

Мультимедійний центр розміру 1 DIN з 7-дюймовим сенсорним монітором (800 х 480 пікселів)
Вбудований модуль, hands-free (HFP, HSP) з мікрофоном на лицьовій панелі, A2DP, AVRCP
24-бітний ЦАП (DAC)
2-смуговий параметричний еквалайзер
USB-вхід

Опис

Подробиці

VZ401E – мультимедійний центр DIN, оснащений моторизованим висувним 7-дюймовим сенсорним відеомонітором з регульованим кутом нахилу, DVD- програвачем, розвиненим функціональним оснащенням, великими можливостями роботи з додатковими аудіо- або відеоджерелами, а також найсучаснішими зовнішніми пристроями різного функціонального призначення.

Висувний монітор нового покоління з матрицею WVGA (800х480, 16 біт) демонструє чудову якість зображення при відтворенні відео з будь-якого з численних можливих джерел. У прибраному стані можливість керування основними функціями зберігається завдяки кнопкам у нижній частині лицьової панелі. Сенсорне управління через “віртуальні” кнопки на моніторі відрізняється чуйністю та легкою інтуїтивно зрозумілою організацією структури меню з великими наочними піктограмами. Також передбачено відеовихід для підключення зовнішніх моніторів, наприклад, для задніх пасажирів. Крім DVD-Video, підтримується формат DivX, записаний на CD або DVD-носіях. За допомогою опціонального кабелю CCA748 можливе також відтворення відеоконтенту з iPod/iPhone. Прослуховування музики з iPod/iPhone не потребує додаткових аксесуарів – плеєр/смартфон підключається за високошвидкісним інтерфейсом USB, з найкращим за якістю звучання перетворенням аудіосигналу силами 24-бітного ЦАП (DAC) VZ401E. Безпосередньо USB-роз'єм, що служить також для підключення змінних USB-карт пам'яті та інших портативних пристроїв, можна розмістити в будь-якому зручному місці (наприклад, в ящику рукавички), до апарата він підключається через проміжний з'єднувальний кабель довжиною 1 м. Необхідно врахувати, що зовнішні жорсткі диски з USB-інтерфейсом не підтримуються через обмеження живлення.

Апарат чудово пристосований для бездротового підключення до портативної техніки за інтерфейсом Bluetooth, не вимагаючи додаткових адаптерів. Вбудована високоякісна система hands-free оснащена мікрофоном на лицьовій панелі, за бажанням можна додатково придбати виносний мікрофон RCB199. Підтримується бездротова потокова передача аудіосигналу A2DP і перенесення записів з адресної книги телефону в VZ401E.

За наявності в системі додаткових AV-джерел їх можна підключити через будь-яке з наявних AUX-входів: тиловий для стаціонарно встановленої техніки, або фронтальний 3,5-мм ( mini-jack із перехідником) для оперативного підключення. Також VZ401E має спеціальний вход для відеокамери зовнішнього огляду, з автоматичним перемиканням при включенні задньої передачі.

За допомогою опціональних адаптерів, специфічних для конкретної марки/моделі автомобіля, можливе також управління головним пристроєм зі штатних кнопок контролю аудіосистеми автомобіля.

Вбудований підсилювач має потужність 4х40 Вт (макс), а при використанні зовнішніх підсилювачів потужності відмінну службу співслужать три пари лінійних виходів з підвищеним до 2 В рівнем аудіосигналу. Для сабвуферного каналу передбачено незалежне регулювання рівня, а також фільтр НЧ із фіксованою частотою зрізу 100 Гц. З дисків DVD, CD та USB-карток можна відтворювати також музичні файли MP3/WMA. Можливості регулювання звучання розширені з допомогою вибору основний частоти регулювання тембру НЧ і ВЧ, а НЧ – також добротності (Q). Багатоканальна звукова доріжка фільмів завжди конвертується у стерео, цифрового аудіовиходу для підключення зовнішнього декодера апарат не має.

< tr> < /tr>

Основні технічні дані

Типорозмір

1DIN

Тип

Головний пристрій, мультимедійна станція

Потужність вбудованого підсилювача (макс)

4х40 Вт

Тип приводу

DVD

Тюнер

< /td>

18 FM, 6 СВ, RDS-EON

Вбудований відеомонітор

РК, сенсорний, діагональ 7 дюймів , широкоформатний роздільною здатністю 800х480

Підтримка змінних носіїв інформації

USB card (тільки для аудіовідтворення), зовнішні HDD USB не підтримуються

iPod/iPhone (audio/video)

Повне керування з підключенням через USB ( audio), для відтворення відео потрібен опціональний кабель CCA748

Підтримувані аудіоформати

MP3/WMA, також Dolby Digital (конвертація в стерео)

Bluetooth

Вбудований модуль, hands-free (HFP, HSP) з мікрофоном на лицьовій панелі, A2DP, AVRCP

Підтримувані відеоформати

DVD-Video, DivX

Мобільна навігація

Не підтримується

Число лінійних аудіовиходів

2 В, 3 пари

Кількість відеовиходів

1

Функції налаштування звучання

ФНЧ 100 Гц, регулювання тембру НЧ/ВЧ з вибором основної частоти

Число аудіо/відеовходів (AUX)

2 - 3 RCA на задній панелі та mini-jack 3,5 мм на лицьовій панелі з адаптером

Колір світіння кнопок

Блакитний

ЦАП (DAC)

24-бітний

Пульт дистанційного керування

Включено в комплектацію

>

Характеристики
Артикул
42005
Clarion VZ401E
13 313 грн. /шт
Немає в наявності
Визначаємо...
Готівковий та безготівковий розрахунок, банківські картки
Відгуки
Хочете залишити відгук?Поставте свою оцінку!
Зробіть вибір!
Коментарі
Додати свій відгук або задати питання
Аватар:

Add:

Захист від автоматичних повідомлень
Введіть слово на картинці