Избранное
Корзина
Ford представляє новий Focus Electric з повністю електричним приводом
Новий Ford Focus Electric можна зарядити «з нуля» до 80% усього за 30 хвилин. *
Автоновости

5-дверний хетчбек з нульовим рівнем викидів здатен подолати до 225 км (140 миль) на одному заряді батареї, що значно підвищує привабливість моделі з практичної точки зору. **

«Водії зможуть заряджати батареї нового Ford Focus Electric, просто зупинившись, щоб посмакувати кавою з тістечком, — розповів Джо Бакадж (Joe Bakaj), віце-президент з розробки нових продуктів Ford of Europe. — Завдяки новій технології швидкісного заряджання та удосконаленій батареї новий Focus Electric являє собою сімейне авто з нульовим рівнем викидів та актуальними в умовах реального світу рівнем практичності і запасом ходу».

Новий Focus Electric — один із 13 нових електромобілів, які компанія Ford збирається випустити у продаж по всьому світу протягом наступних п’яти років, до переліку яких також входять:

  • Цілковито новий електричний кросовер з орієнтовним запасом ходу щонайменше 480 км (300 миль), вихід якого запланований до 2020 р.
  • Новий гібрид із заряджанням від електромережі Transit Custom. Серійне виробництво моделі планують розпочати у 2019 р., а зараз мікроавтобус проходить випробування в рамках проекту вартістю кілька мільйонів фунтів, спрямованого на покращення якості повітря у Лондоні.
  • Гібридна версія культового Ford Mustang.

На додачу до нового Focus Electric компанія Ford також пропонує клієнтам з Європи модель Mondeo Hybrid. Компанія Ford зосереджує плани з виробництва електромобілів у сегментах з конкурентними перевагами, електрифікуючи свої найпопулярніші масові комерційні авто, вантажівки, позашляховики і спортивні авто, завдяки чому вони стають ще функціональнішими, потужнішими і приємнішими в керуванні, а також ефективніше економлять пальне.

Більший запас ходу, швидше заряджання

Новий 5-дверний хетчбек Ford Focus Electric отримав електродвигун потужністю 145 к.с. (107 кВт) та батарею ємністю 33,5 кВт/год, що майже на 50% більше, ніж у попередньої моделі. Батарея і двигун оснащені системою охолодження та обігріву, що сприяє підвищенню енергоефективності нового Ford Focus Electric і позитивно впливає на строк служби батареї.

Ford Focus ElectricАвтомобіль оснащений роз’ємом швидкісного заряджання, що сумісний із новим стандартом CCS (Combined Charging System). Завдяки цьому водії зможуть користуватися швидкісними зарядними станціями постійного струму, розташованими уздовж доріг, на станціях технічного обслуговування та майданчиках для відпочинку по всій Європі. Такі станції забезпечують заряджання батареї Focus Electric до 80% усього за 30 хвилин.

Для підключення до домашньої зарядної станції змінного струму 32 А використовується той же самий роз’єм. При цьому заряджання батареї Focus Electric до рівня, достатнього для подолання близько 225 км (140 миль), триває 5 годин, а 3-4 годин заряджання буде достатньо для подолання близько 150 км (93 миль). Результати досліджень свідчать, що 90% водіїв щодня проїжджають менше 100 км (62 миль), а середній добовий пробіг автомобіля становить 46 км (29 миль). ***

Крім цього, компанія Ford підписала з кількома іншими автовиробниками протокол про наміри створення найпотужнішої мережі зарядних станцій у Європі. На початковому етапі у регіоні планується встановити 400 надшвидкісних зарядних станцій.

На додачу до збільшеного запасу ходу та швидшого заряджання новий Focus Electric отримав комунікаційну систему SYNC 3 останнього покоління, яка дозволяє керувати функціями аудіосистеми, навігації та підключених смартфонів за допомогою голосових команд, що подаються звичайною розмовною мовою. Крім цього, нова комунікаційна система сумісна з технологіями Apple CarPlay та Android Auto™.

Власники розумних годинників зможуть контролювати рівень заряду батареї Focus Electric, просто подивившись на екран свого пристрою. Для цього потрібно лише встановити додаток для розумного годинника MyFord Mobile. Крім цього, додаток допомагає знайти свій автомобіль, дозволяє дистанційно замикати і відмикати його, перевіряти залишковий запас ходу та переглядати основні дані про останню поїздку.

Новий Ford Focus Electric вже зараз доступний для замовлення у Бельгії, Фінляндії, Німеччині, Угорщині, Норвегії, Швейцарії та Великобританії.

*Тривалість заряджання буде відрізнятись залежно від особливостей експлуатації автомобіля та кліматичних умов. Середня тривалість заряджання визначалась з урахуванням впливу зовнішніх чинників, таких як стиль водіння, додаткові споживачі електроенергії, рівень заряду батареї та температура.
**Заявлені рівні споживання пального/енергії, викидів CO2 й електричної потужності було виміряно згідно з технічними вимогами та специфікаціями Європейських Норм (EC) 715/2007 і (EC) 692/2008 з останніми поправками. Споживання пального та викиди CO2 вказані для моделей автомобіля, а не для конкретного автомобіля. Проведена стандартна процедура випробувань дозволяє здійснювати порівняння між різними типами машин і різними виробниками. Окрім економічності споживання пального автомобілем, роль у визначенні споживання пального/енергії, викидів CO2 й електричної потужності відіграє техніка керування, а також інші нетехнічні фактори. CO2 є головним парниковим газом, що впливає на глобальне потепління.
*** http://juser.fz-juelich.de

Android та Android Auto — торгові марки, що належать Google Inc.